Seminarium u dr Gajdy
minijack
pisze:
seminarium ODBĘDZIE SIĘ 13.03.11 r o godz. 8 minn.00 na Hoffmanowej przed wykładami
Co należy zabrać ze sobš na to seminarium???? oby nie drugi rozdział...
PRZEJD NA FORUM