Seminarium u dr Gajdy
    minijack pisze:

    seminarium ODBĘDZIE SIĘ 13.03.11 r o godz. 8 minn.00 na Hoffmanowej przed wykładami



Co należy zabrać ze sobš na to seminarium???? oby nie drugi rozdział...zmieszany


  PRZEJD NA FORUM