| Seminarium Prof. P.Osowy |
| Cześć. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś informacje o terminie seminarium to napiszcie o tym na forum lub wspólnej poczcie,tak aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć, bo jeszcze nie mamy wpisanego zaliczenia do indeksów, a nikt chyba nie chce mieć później problemów z uzyskaniem wpisu. |