| Seminarium-..........................................Prof.TARACHA KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. |
| Kolejne seminarium-26.03(sobota),-godz.8.00,na Hoffmanowej.Do końca kwietnia można oddawać prace w "kawałkach",potem już trzeba całą!(polecenie Prof.). |