Seminarium-..........................................Prof.TARACHA
KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln.
Na ostatnim semninarium Prof.sprawdzał,poprawiał i nakierowywał w pisaniu pracy osoby,które przyniosły prace,wspisywał zaliczenie lub oceny u osób,które jeszcze nie miały wpisów.


  PRZEJD NA FORUM