| Kto będzie jutro na uczelni?? Potrzebuje złożyć indeks do pań do dziekanatu na egzamin komisyjny koleżance, bo nie ma jak.... |
| Koleżanka nie ma jak dojechać żeby złożyć indeks do dziekanatu na egzamin komisyjny tj: MAGDALENA FEDERKIEWICZ NR. INDEKSU 33479 JEST W PIERWSZEJ SZUFLADZIE.bARDZO PROSZĘ, Z GÓRY DZIĘKUJĘ |