Kto będzie jutro na uczelni??
Potrzebuje złożyć indeks do pań do dziekanatu na egzamin komisyjny koleżance, bo nie ma jak....
Koleżanka nie ma jak dojechać żeby złożyć indeks do dziekanatu na egzamin komisyjny tj: MAGDALENA FEDERKIEWICZ NR. INDEKSU 33479 JEST W PIERWSZEJ SZUFLADZIE.bARDZO PROSZĘ, Z GÓRY DZIĘKUJĘ


  PRZEJD NA FORUM