| Seminarium-..........................................Prof.TARACHA KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. |
| cześć mam pytanie, czy ma ktoś jakiś kontakt z prof. Tarachą jakiś meil czy numer tel. Muszę jeszcze zrobić wpis i pilnie potrzebuje kontaktu do niego . A kiedy będzi następne seminarium? |