| Seminarium-..........................................Prof.TARACHA KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. |
| KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. od 13.00-17.15. i 17.04(Ndz) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. od 13.00-17.15. .......lub 7,8.04 - w Przemyślu na uczelni.Ponieważ mijamy sie z Prof.co do grafiku prosze zostawiać prace w dziekanacie w pudełku podpisanym,osoby,które nie moga stawić sie w danym dniu seminarium.Prof.nie podawał konkretnej godziny co do dnia 16-17go,gdyż z osobami,które przyjdą, porozmawia z nimi na przerwie(przerwach,dotyczy to osób,które przyniosły prace do sprawdzenia lub już do odebrania. |