Seminarium-..........................................Prof.TARACHA
KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln.
seminarium 16go jest pewne,gdyż wtedy Prof.ma zajęcia,Prof.jak mi podał, najwcześniej jest w Rzeszowie właśnie 16,17.lub w wcześniej w Przemyślu 7,8.04.To jest info.od Prof.!


  PRZEJDŹ NA FORUM