| Seminarium-..........................................Prof.TARACHA KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. |
| Hej Czy profesor podawał techniczne zasady pisania pracy? ilość stron, czcionka itd... Jeśli ktoś miałby w posiadaniu bardzo bym prosiła o umieszczenie. Z góry dziekuję |