ZALICZENIE / GRAFIK
Czyli 25 czerwca mamy 5 godz wykładu i 26 czerwca 5 godzin - jako ostatnie zajęcia. To mamy 10 godzin ,a powinno być 15. Mam rozumieć, że pozostanie te 10 godzin ?


  PRZEJD NA FORUM