KIEDY EGZAM ?
    Dziok_Micha pisze:

    Pani dr mówiła chyba na ostatnich zajęciach, że będzie w formie testu. Nie powiedziała nic o terminie.


Ja słyszałam że wszystkie grupy (GW01, GW02, GW03) pisza test 2 lipca na auli. Czy to prawda???



  PRZEJD NA FORUM