KIEDY EGZAM ?
Dziok_Micha
pisze:
Pani dr mówiła chyba na ostatnich zajęciach, że będzie w formie testu. Nie powiedziała nic o terminie.
Ja słyszałam że wszystkie grupy (GW01, GW02, GW03) pisza test 2 lipca na auli. Czy to prawda???
PRZEJD NA FORUM