Seminarium Prof. P.Osowy
Cześć, czy macie może nowe wiadomości odnośnie naszej grupy seminaryjnej? Wygląda na to,że może na następnym spotkaniu juz tylko oddamy prace.Jak Wam idzie?Napiszcie coś
PRZEJDŹ NA FORUM