Seminarium Prof. P.Osowy
Cześć, czy macie może nowe wiadomości odnośnie naszej grupy seminaryjnej? Wygląda na to,że może na następnym spotkaniu juz tylko oddamy prace.Jak Wam idzie?Napiszcie coś aniołek


  PRZEJDŹ NA FORUM