Seminarium Prof. P.Osowy
hmmmmmm.... co tu dużo pisać praca prawie gotowa tylko pytanie czy dobrze.... heheheh troche olewka z tym naszym seminarium ale co zrobić trzeba jakoś przeżyć !!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM