Seminarium Prof. P.Osowy
Nie mamy wyjścia. Mam nadzieję,że jakoś się uda i nasze prace przejdą- również przez Recenzenta.Jakbyście coś wiedzieli na temat spotkania-napiszcie.Pozdrowionka dla tych co jeszcze pisząporuszonyi nie tylko.Trzeba twórczość kończyć i brać się za naukę...Ach, juuuu...


  PRZEJDŹ NA FORUM