KIEDY EGZAM ?
dr wyraziła się słowami
" pierwszy wolny termin mamy 02 .07
ewentualnie 03 07 ale muszę jeszcze
z tymi z Przemyśla załatwić".


  PRZEJDŹ NA FORUM