Seminarium u dr Andrzeja Kisielewicza
ja jutro jade własnie na seminarium i odbiore prace do poprawekbardzo szczęśliwy a kiedy zdawać hmm też chciałbym jak najszybciej, okaże się hehe


  PRZEJDŹ NA FORUM