Seminarium u dr Andrzeja Kisielewicza
ja jutro jade własnie na seminarium i odbiore prace do poprawek
a kiedy zdawać hmm też chciałbym jak najszybciej, okaże się hehe
PRZEJDŹ NA FORUM