| KIEDY EGZAM ? |
Dziok_Micha pisze: Mariusz, z całym szacunkiem do Pani dr, ale to się jej chyba tylko tak wydaje. Postaw się w sytuacji osób które zdają "gospodarcze" w ostatnie dni. Pierwszy wolny termin 2.07 to chyba ma Pani dr. ajuści p.dr ma termin ja też jestem w syt. że termin z gospod.mam - 01.07 coś plotka niosła, że 05. 07. ten egz. prawda li to, panie Michale? |