KIEDY EGZAM ?
    Dziok_Micha pisze:

    Mariusz, z całym szacunkiem do Pani dr, ale to się jej chyba tylko tak wydaje. Postaw się w sytuacji osób które zdają "gospodarcze" w ostatnie dni. Pierwszy wolny termin 2.07 to chyba ma Pani dr.


ajuści p.dr ma termin
ja też jestem w syt. że termin z gospod.mam - 01.07
coś plotka niosła, że 05. 07. ten egz. prawda li to, panie Michale?
eh


  PRZEJDŹ NA FORUM