KIEDY EGZAM ?
alala
pisze:
osobiście uważam że 2.07 ,3.07 to wystarczająco późno
Uzasadnij i przekonaj o tym osoby co zdają w ostatnie dni u dr Wierzbickiej !? Sam też jestem ciekawy dla czego za późno ?
PRZEJDŹ NA FORUM