KIEDY EGZAM ?
    alala pisze:

    osobiście uważam że 2.07 ,3.07 to wystarczająco późno


Uzasadnij i przekonaj o tym osoby co zdają w ostatnie dni u dr Wierzbickiej !? Sam też jestem ciekawy dla czego za późno ?


  PRZEJDŹ NA FORUM