KIEDY EGZAM ?
2,3 07?!!!!!! wystarczająco późno?! jesteśmy tylko ludźmi i nie sposób wszystko wykuc na raz... moim zdaniem to NIE jest wystarczająco późno... ale to tylko MOJE ZDANIE... bardzo szczęśliwy bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM