Seminarium Prof. P.Osowy
dzięki......ja dzi dzwoniłam do dziekanatu ale Pani mi powiedziała ze sa jakies prace ale ona nie wie od kogo i trzeba sobie przyjechać sprawdzić, bo ona nie będzie szukać!!!!
PRZEJD NA FORUM