Seminarium Prof. P.Osowy
Byłam u Profesora w poniedziałek na dyżurze i mówił,że właśnie czyta nasze prace.A w dziekanacie faktycznie jest skrzynka z poprawionymi pracami -stoi na podłodze i trzeba samemu sobie szukać swojej.
PRZEJDŹ NA FORUM