Seminarium u dr Andrzeja Kisielewicza
tez bym chciał sie teraz bronić no ale nie spodobał sie plan jaki mi sam podałbardzo szczęśliwy trzeb od nowasmutny co do obrony pewnie wrzesień bo nikt z grupy nie ma nic ustalone, teraz trzeba byc w sobote i pogadać z nim a co najwazniejsze między soba hehe


  PRZEJDŹ NA FORUM