czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele???
zaliczenie
moim zdaniem najlepiej te zajęcia było by zrobić w jeden dzień jak by tylko była taka możliwość albo w sobotę albo w niedzielę


  PRZEJDŹ NA FORUM