czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele???
zaliczenie
i jest długi weekend, na który też częśc osób chce wyjechać. więc lepiej w niedziele niech będzie to zaliczenie tak jak jest ustalone, że na ostatnich zajęciach, nie mieszajmy już


  PRZEJDŹ NA FORUM