czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele???
zaliczenie
jak tam chcecie ale po co po poludniu skoro nie mamy zajec z mgr Motyka moze byc rano wesołypan zielony


  PRZEJD NA FORUM