czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele???
zaliczenie
wylecialo mi z glowy o ktorej jest ten egzamin i w ta niedziele (26.06) tak?


  PRZEJD NA FORUM