ZALICZENIE / GRAFIK
Witam, jak to w koncu jest?
Przychodzimy do Mgr Motyki, i mówimy ze nas nie było i dostajemy zaliczenie ?
Albo mozemy pisać test na lepszą ocenę tak?

Sugerując się tą zmianą 26 nie bedzie go na uczelni?


  PRZEJDŹ NA FORUM