| czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele??? zaliczenie |
| ludziska nie możemy zrobić zaliczenia w sobotę bo mamy jeszcze zajęcia z tym gościem od mózgu co do materiałów sama sie dołaczam bo nie wszystko posiadam , proszę o umieszczenie notatek na wspólnej poczcie. |