czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele???
zaliczenie
ludziska nie możemy zrobić zaliczenia w sobotę bo mamy jeszcze zajęcia z tym gościem od mózgu bardzo szczęśliwy ( jak ktoś był na zajeciach to wie o czym mówie), po za tym dr ustaliła ze zaliczenie bedzie na ostatnich zajeciach z nią.

co do materiałów sama sie dołaczam bo nie wszystko posiadam , proszę o umieszczenie notatek na wspólnej poczcie.


  PRZEJDŹ NA FORUM