Seminarium u dr Gajdy
    Basieka pisze:

    hej mam pytanie czy ktoś może już był ze swoim streszczeniem u Pana dr Gajdy ? i kiedy jest obrona bo na wirtualnej pisze, że jeżeli ktoś zdąży to 9 lipca czy jest moze taka osoba ??
    dzięki za odpowiedź pozdrawiam.


9 lipca to pewnie dotyczy magisterskich. My 23 lipca o ile egzekucyjne bedzie poprawione ( i nie na ndst ! )


  PRZEJDŹ NA FORUM