| Seminarium u dr Gajdy |
Basieka pisze: hej mam pytanie czy ktoś może już był ze swoim streszczeniem u Pana dr Gajdy ? i kiedy jest obrona bo na wirtualnej pisze, że jeżeli ktoś zdąży to 9 lipca czy jest moze taka osoba ?? dzięki za odpowiedź pozdrawiam. 9 lipca to pewnie dotyczy magisterskich. My 23 lipca o ile egzekucyjne bedzie poprawione ( i nie na ndst ! ) |