Seminarium u dr Gajdy
Hej mam pytanie czy ktoś był już u dr Gajdy ze swoim streszczeniem? jeżeli tak to bardzo bym prosiła o krótką relację czy dr podpisuje takie streszczenie bez problemu czy może ma jakieś zastrzeżenia ?
dzięki za odpowiedź.


  PRZEJDŹ NA FORUM