seminarium dr J. Jedynak
semianrium 30 kwietnia ok. 14.00
ii co Starościna ustaliła z Dr Jedynakiem? Kiedy jest seminarium? podane są pytania? kiedy obrona? itp
po ile zł się składamy na prezent? w ogóle trzeba coś ustalic, czy ktoś coś wie?
PRZEJDŹ NA FORUM