seminarium dr J. Jedynak
semianrium 30 kwietnia ok. 14.00
ii co Starościna ustaliła z Dr Jedynakiem? Kiedy jest seminarium? podane są pytania? kiedy obrona? itp oczko po ile zł się składamy na prezent? w ogóle trzeba coś ustalic, czy ktoś coś wie? zdziwiony


  PRZEJDŹ NA FORUM