Seminarium Prof. P.Osowy
a był ktoś się już pytać o to kiedy podpisze streszczenie?? wiem ze magisterskim podpisywał wszystkim jednocześnie na jego dyżurze, a u nas nic nie wiadomo
PRZEJDŹ NA FORUM