seminarium dr J. Jedynak
semianrium 30 kwietnia ok. 14.00
Ludzie seminarium nie bedzie....w tygodniu nikomu nie pasuje w weekend nie mamy juz zajec. Obrona mi nie pasuje 12 lipca, w dziekanacie termin jest nie potwierdzony nie zdazymy jednym slowem. Nie ma kiedy sie spotkac...a co kupic nie mam pojecia smutny chcialam zapytac w ogole jak wyglada obrona czy mamy kupic obiad itd. ale sie nie dalo. W piatek dr byl bez humoru smutny. Pytania dal tylko osobom, ktore przyszly oddac prace. Mam zrobic liste i wydrukowac jak ktos chce pytania niech idzie osobiscie w piatek na dyzur zapisze sobie je i wysle mi na miala. Ja wydrukuje druga kartke i dam przed obrona (iz ta moze sie zgubic).
Jeśli macie pomysł i czas na spotkanie (chociaz wiekszosc) dajcie znac kiedy i o ktorej.


  PRZEJDŹ NA FORUM