| seminarium dr J. Jedynak semianrium 30 kwietnia ok. 14.00 |
| Ludzie seminarium nie bedzie....w tygodniu nikomu nie pasuje w weekend nie mamy juz zajec. Obrona mi nie pasuje 12 lipca, w dziekanacie termin jest nie potwierdzony nie zdazymy jednym slowem. Nie ma kiedy sie spotkac...a co kupic nie mam pojecia Jeśli macie pomysł i czas na spotkanie (chociaz wiekszosc) dajcie znac kiedy i o ktorej. |