seminarium dr J. Jedynak
semianrium 30 kwietnia ok. 14.00
ja też mam poprawkę smutny a chciałabym bronic sie w lipcu smutny żeby miec to wszystko już z głowy smutny wiem, że to co ja chce to sie nie liczy, wszystko zalezne jest od Dr Jedynaka, ale może akurat po 20 lipca by się dało oczko a jeśli chodzi o spotkanie to może w piątek po dyżurze,bo uważam że troche osób pojedzie do Dr ażeby otrzymac pytania do obrony oczko ostatnio na spotkaniu było ponoc 4 osoby,ale przecież to nie miało byc żadne spotkanie! tylko Kasia miała się ogólnie zapytac kiedy zorganizujemy jakieś seminarium wesoły ale ok było - minęło, więc ja proponuję spotkac sie w piątek po dyżurze Dr, żeby ustalic po ile się składamy, co kupujemy, itp itd.,. bo czas nas niestety goni.,. a jeśli by się udało zorganizowac obrone w lipcu to naprawdę musimy się streszczac ze składką... Ciao! bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM