Seminarium Prof. P.Osowy
Był ktos w tamtym tygodniu u prof. ( 4.07) bo nie wiem czy bedzie jutro czy te dyzury są juz nieaktualne - a musze podpisac streszczenie :/
PRZEJDŹ NA FORUM