Seminarium Prof. P.Osowy
z tego co mi wiadomo to w poniedziałki juz go nie ma ale nie jestem pewna na 100. Mi jeszcze nie podpisał pracy, ostatnio go szukałam kilka razy na uczelni i go nie znalazłam, poza tym to nikt nie wiem kiedy bedzie na uczelni dlatego tez nastawiłam sie na wrzesien tak jak raczej wiekszość zmieszany


  PRZEJDŹ NA FORUM