| Wyniki z 2 i 7.07.2011 |
| Dokładnie, ta szkoła to jedna wielka porażka!!! ale wszystko się odbije bo nie wiele osób zostanie tu na magisterce może wtedy coś dotrze do władz uczelni i zacznie sie lepiej traktować studenta!!! Na innych uczelniach to jest nie do pomyślenia żeby pięć dni przed obroną czekać jeszcze na wyniki egzaminu, może przyjmą panie jeszcze w dziekanacie dokumenty do obrony ale dzień przed trzeba dzwońić i dowiedzieć się czy łaskawie dopuszczą cię do obrony. PORAŻKA |