| Wyniki z 2 i 7.07.2011 |
magdaaa89 pisze: Szanowna Beato a do kogo masz pretensje że nie zdałaś? pojechalam dzisiaj 60 km i zobaczylam że testy są sprawdzane i sprawiedliwie oceniane... miejmy pretensje tylko do siebie. "Na innych uczelniach to jest nie do pomyślenia żeby pięć dni przed obroną czekać jeszcze na wyniki egzaminu, może przyjmą panie jeszcze w dziekanacie dokumenty do obrony ale dzień przed trzeba dzwońić i dowiedzieć się czy łaskawie dopuszczą cię do obrony. PORAŻKA" ja mowie o obronie nie o wynikach |