Wyniki z 2 i 7.07.2011
    basia pisze:

    witam mam pytanie co mam zrobić jeśli nr mojego indeksu nie ma na liscie, a pisalam test. moj nr to 33810, czy może zrobiono jakis błąd.


Sprawdziłem nie ma błędu. Jutro podobno Pani dr jest około godziny 11.00 na uczelni.


  PRZEJDŹ NA FORUM