| poprawka |
| ja byłem wczoraj w dziekanacie i nikt nic nie wie nawet nie maja pojęcia kiedy jakis profesor bedzie na uczelni co by sie ich nie zapytał odpowied jest jedna --->wrzesień mi sie wydaje ze poprawka będzie koło 10 badz 15 wrzesnia i jesli nie zdamy tej poprawki to musimy od razu pisac podanie o egzamin komisyjny zeby wyrobic sie z obrona a jak nie to powtarzac semestr tak mi wczoraj powiedziala pani z dziekanatu |