Hmmm... a na zajęciach jest jakaś lista obecności? bo wątpię żeby Pani dr zapamiętała wszystkie osoby które chodzą na wykłady, wszyscy nie zmieszczą się w pierwszych rzędach
Jeżeli znany jest już termin to zwracam się z prośba do starosty aby dokonał jak najszybszego podziału na grupy i przydzielenia terminów ze względu na to iż niektórzy muszą fakt ustalenia dnia wolnego czy odpowiedniej zmiany zgłosić znacznie wcześniej. A im szybciej będą wyznaczone terminy tym też będzie więcej czasu dla osób zainteresowanych ewentualna zamiana.
Witam mam prośbę jeżeli ktoś posiada notatki z tego przedmiotu to czy mógł by umieścić na forum lub na poczcie, nawet skany, bardzo serdecznie proszę! Pozdrawiam