gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PUBLICZNE PRAWO GOSPODARCZE » WYNIKI POPRAWKI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Wyniki poprawki

  
Dziok_Micha
13.07.2011 09:36:55
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #733411
Od: 2011-2-28
Wyniki z egzaminu I poprawkowego "Publiczne prawo gospodarcze" dr E. Wierzbicka
10.07.2011 - tylko oceny ndst

GW01
1. Bryś Edyta
2. Ciepły Hubert
3. Dembowska Małgorzata
4. Fecycz Monika
5. Kaczor Piotr
6. Kluzik Łukasz
7. Konrad Justyna
8. Krzysztoń Kamil
9. Liszcz Piotr
10. Łępa Wioleta
11. Mamczura Izabela
12. Misiewicz Tomasz
13. Norek Sabina
14. Rudzik Anna
15. Skrobacz Mateusz
16. Ważna Anna
17. Więcław Barbara
18. Żak Bartosz

  
Electra28.06.2026 20:56:18
poziom 5

oczka
  
kinia60
13.07.2011 09:45:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #733420
Od: 2011-3-11
Panie Michale czy orientuje się pan kiedy będą wpisy?
  
Dziok_Micha
13.07.2011 10:03:56
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #733432
Od: 2011-2-28
Pani dr jest na uczelni 15.07(piątek)od godziny 9.00 a w związku z tym, że nie wyznaczyła terminu wpisów indywidualnie trzeba podejść po wpis.
  
kinia60
13.07.2011 10:17:16
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #733439
Od: 2011-3-11
Dziękuje za odpowiedz
  
bartek998
13.07.2011 10:35:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #733454
Od: 2011-3-8
i poprawka pewnie we wrzesniu?i ostatnia smutny
  
FLuX
13.07.2011 10:46:41
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 43 #733456
Od: 2011-3-1
no dobrze ze idziemy we wrześniu na 1 termin jeszcze
  
sonia
13.07.2011 12:17:39
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 61 #733497
Od: 2011-2-28
dzisiaj o 14 też Pani Dr Wierzbicka jest na uczelni bo robi wpisy, tylko nie wiem której grupie, ja właśnie czekam na uczelni wesoły
  
Pawel1986
13.07.2011 13:04:25
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #733521
Od: 2011-5-3
a czy będą hurtowe wpisy z poprawki???
  
Dziok_Micha
13.07.2011 14:44:30
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #733563
Od: 2011-2-28
Nie nie będzie.
  
kaska405
17.07.2011 18:28:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #735435
Od: 2011-3-13
a wiadomo kiedy jeszcze bedzie Pani Dr Wierzbicka?
  
mouc
17.07.2011 21:06:43
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #735471
Od: 2011-3-12
na pewno we wrześniu wesoły
  
Electra28.06.2026 20:56:18
poziom 5

oczka
  
kaska405
20.07.2011 09:35:41
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #736634
Od: 2011-3-13
Przez brak wpisu u Pani dr Wierzbickiej bede miec obrone dopiero we wrzesniu płacze jest ktos jeszcze w takiej sytuacji?
  
mysza
20.07.2011 19:51:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #737001
Od: 2011-3-11
hej ja jestem w takiej sytuacji. niestety;/
  
sonia
20.07.2011 20:23:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 61 #737030
Od: 2011-2-28
to dlaczego nie poszliście do Pani Prodziekan? ja też mialam taka sytuację i Pani prodziekan mi się podpisała i spoko, dokumenty złożyłam w czwartek a obronilam sie w niedziele bardzo szczęśliwy
  
33548
23.08.2011 21:22:20
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #755046
Od: 2011-2-28
Czy zna ktos moze przyblizony termin poprawki wrześniowej???
  
Dodoros7
25.08.2011 14:45:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #756192
Od: 2011-3-8
INFORMACJA Z POCZTY
Informuję studentów grupy GW01 III roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia
o terminach egzaminów i zaliczeń w sesji letniej w roku akademickim 2010/2011:

1) Publiczne prawo gospodarcze - dr E. Wierzbicka
Test dla osób które majš I poprawkę: 03.09.2011r. godz. 9.00 sala 120
Ustny dla osób z usprawiedliwieniami: 03.09.2011r. godz. 9.00 p. 17
  
Dodoros7
25.08.2011 14:46:28
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #756194
Od: 2011-3-8
a co z tymi, którzy mają już drugą poprawkę? Również piszą test?
  
Dziok_Micha
25.08.2011 17:38:51
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #756506
Od: 2011-2-28
Zapewne tak, bo ustny mają tylko Ci co mają usprawiedliwienia.
  
monikaaa89
25.08.2011 18:17:54
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #756553
Od: 2011-4-9
A jeśli ktoś nie przystąpił wogóle do egzaminu bez usprawiedliwienia (ndst dziekańska)??? dla takich osób ustny czy test??? neutralny
  
Dziok_Micha
25.08.2011 19:49:30
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #756701
Od: 2011-2-28
Skoro nie przystąpiłaś do egzaminu i nie masz usprawiedliwienia to masz ndst "dziekańskie" czyli idziesz na poprawkę-test.
  
Electra28.06.2026 20:56:18
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PUBLICZNE PRAWO GOSPODARCZE » WYNIKI POPRAWKI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej