| | |
| Dziok_Micha | 13.07.2011 09:36:55 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #733411 Od: 2011-2-28
| Wyniki z egzaminu I poprawkowego "Publiczne prawo gospodarcze" dr E. Wierzbicka 10.07.2011 - tylko oceny ndst
GW01 1. Bryś Edyta 2. Ciepły Hubert 3. Dembowska Małgorzata 4. Fecycz Monika 5. Kaczor Piotr 6. Kluzik Łukasz 7. Konrad Justyna 8. Krzysztoń Kamil 9. Liszcz Piotr 10. Łępa Wioleta 11. Mamczura Izabela 12. Misiewicz Tomasz 13. Norek Sabina 14. Rudzik Anna 15. Skrobacz Mateusz 16. Ważna Anna 17. Więcław Barbara 18. Żak Bartosz
|
| | |
| Electra | 28.06.2026 20:56:18 |

 |
|
| | |
| kinia60 | 13.07.2011 09:45:07 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #733420 Od: 2011-3-11
| Panie Michale czy orientuje się pan kiedy będą wpisy? |
| | |
| Dziok_Micha | 13.07.2011 10:03:56 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #733432 Od: 2011-2-28
| Pani dr jest na uczelni 15.07(piątek)od godziny 9.00 a w związku z tym, że nie wyznaczyła terminu wpisów indywidualnie trzeba podejść po wpis. |
| | |
| kinia60 | 13.07.2011 10:17:16 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #733439 Od: 2011-3-11
| Dziękuje za odpowiedz |
| | |
| bartek998 | 13.07.2011 10:35:21 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #733454 Od: 2011-3-8
| i poprawka pewnie we wrzesniu?i ostatnia  |
| | |
| FLuX | 13.07.2011 10:46:41 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 43 #733456 Od: 2011-3-1
| no dobrze ze idziemy we wrześniu na 1 termin jeszcze |
| | |
| sonia | 13.07.2011 12:17:39 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 61 #733497 Od: 2011-2-28
| dzisiaj o 14 też Pani Dr Wierzbicka jest na uczelni bo robi wpisy, tylko nie wiem której grupie, ja właśnie czekam na uczelni  |
| | |
| Pawel1986 | 13.07.2011 13:04:25 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #733521 Od: 2011-5-3
| a czy będą hurtowe wpisy z poprawki??? |
| | |
| Dziok_Micha | 13.07.2011 14:44:30 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #733563 Od: 2011-2-28
| Nie nie będzie. |
| | |
| kaska405 | 17.07.2011 18:28:24 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 9 #735435 Od: 2011-3-13
| a wiadomo kiedy jeszcze bedzie Pani Dr Wierzbicka? |
| | |
| mouc | 17.07.2011 21:06:43 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #735471 Od: 2011-3-12
| na pewno we wrześniu  |
| | |
| Electra | 28.06.2026 20:56:18 |

 |
|
| | |
| kaska405 | 20.07.2011 09:35:41 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 9 #736634 Od: 2011-3-13
| Przez brak wpisu u Pani dr Wierzbickiej bede miec obrone dopiero we wrzesniu jest ktos jeszcze w takiej sytuacji? |
| | |
| mysza | 20.07.2011 19:51:36 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #737001 Od: 2011-3-11
| hej ja jestem w takiej sytuacji. niestety;/ |
| | |
| sonia | 20.07.2011 20:23:46 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 61 #737030 Od: 2011-2-28
| to dlaczego nie poszliście do Pani Prodziekan? ja też mialam taka sytuację i Pani prodziekan mi się podpisała i spoko, dokumenty złożyłam w czwartek a obronilam sie w niedziele  |
| | |
| 33548 | 23.08.2011 21:22:20 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #755046 Od: 2011-2-28
| Czy zna ktos moze przyblizony termin poprawki wrześniowej??? |
| | |
| Dodoros7 | 25.08.2011 14:45:44 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #756192 Od: 2011-3-8
| INFORMACJA Z POCZTY Informuję studentów grupy GW01 III roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia o terminach egzaminów i zaliczeń w sesji letniej w roku akademickim 2010/2011:
1) Publiczne prawo gospodarcze - dr E. Wierzbicka Test dla osób które majš I poprawkę: 03.09.2011r. godz. 9.00 sala 120 Ustny dla osób z usprawiedliwieniami: 03.09.2011r. godz. 9.00 p. 17 |
| | |
| Dodoros7 | 25.08.2011 14:46:28 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #756194 Od: 2011-3-8
| a co z tymi, którzy mają już drugą poprawkę? Również piszą test? |
| | |
| Dziok_Micha | 25.08.2011 17:38:51 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #756506 Od: 2011-2-28
| Zapewne tak, bo ustny mają tylko Ci co mają usprawiedliwienia. |
| | |
| monikaaa89 | 25.08.2011 18:17:54 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 12 #756553 Od: 2011-4-9
| A jeśli ktoś nie przystąpił wogóle do egzaminu bez usprawiedliwienia (ndst dziekańska)??? dla takich osób ustny czy test???  |
| | |
| Dziok_Micha | 25.08.2011 19:49:30 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #756701 Od: 2011-2-28
| Skoro nie przystąpiłaś do egzaminu i nie masz usprawiedliwienia to masz ndst "dziekańskie" czyli idziesz na poprawkę-test. |
| | |
| Electra | 28.06.2026 20:56:18 |

 |
|