| | |
| wiewiorka | 11.07.2011 23:28:55 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #732733 Od: 2011-3-14
| PROSZĘ O OKREŚLENIE SIĘ KTO BĘDZIE SIĘ BRONIŁ W LIPCU, A KTO WE WRZEŚNIU...BARDZO PROSZĘ O PODANIE NAZWISKA I PODANIE MIESIĄCA(lipiec/wrzesień)W KTÓRYM BĘDZIE SIĘ BRONIŁ. POZDRAWIAM EDYTA |
| | |
| Electra | 28.06.2026 20:56:20 |

 |
|
| | |
| coroner | 12.07.2011 10:03:17 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #732822 Od: 2011-3-24
| poczekajmy z tym do środy, Wówczas będą wyniki z gospodarczego i w tedy będzie wszystko jasne |
| | |
| stanislav | 12.07.2011 11:24:57 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #732855 Od: 2011-4-14
| racja. |
| | |
| coroner | 13.07.2011 10:20:59 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #733440 Od: 2011-3-24
| Potoczny - Lipiec Kwolek - Lipiec |
| | |
| stanislav | 14.07.2011 13:17:48 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #733975 Od: 2011-4-14
| Klocek- Lipiec |
| | |
| coroner | 20.07.2011 12:51:07 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #736750 Od: 2011-3-24
| 7 osób do obrony 23 lipca |
| | |
| coroner | 23.07.2011 19:50:25 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #738423 Od: 2011-3-24
| ja na waszym miejscu nie szedł bym na obronę. Totalna masakra na 6 osób zdała 1 osoba. |
| | |
| siago29 | 24.07.2011 09:12:09 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 13 #738586 Od: 2011-4-1
| Na obronie z 6 osób zdala jedna??????? |
| | |
| Basieka | 24.07.2011 12:25:45 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #738682 Od: 2011-3-24
| że co na 6 osób zdała tylko jedna osoba to jest chyba nie możliwe ?? |
| | |
| coroner | 24.07.2011 14:43:58 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #738750 Od: 2011-3-24
| żarcik taki!!! |
| | |
| pih | 16.08.2011 14:08:03 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 7 #751077 Od: 2011-8-16
| witam, tylko ja bede prawdopodobnie bronił się we wrześniu czy jest jeszcze ktoś???? orientuje sie moze ktos jesli sie nie zaliczy przedmiotu do wrzesnia to mozna sie bronic czy raczej nie?? |
| | |
| Electra | 28.06.2026 20:56:20 |

 |
|
| | |
| wiewiorka | 16.08.2011 16:17:55 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #751163 Od: 2011-3-14
| Podstawą dopuszczenia do obrony jest zdanie wszystkich egzaminów i zaliczeń, jak i uzyskanie wszystkich wpisów(z egzaminów, zaliczeń)w indeksie i karcie egzaminacyjnej!Pozdrawiam i trzymam kciuki |
| | |
| pih | 17.08.2011 13:29:40 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 7 #751590 Od: 2011-8-16
| aha czyli troche lipa no ale damy rade niech ktoś sie odezwie kto bedzie sie bronił we wrześniu bo składali sie bodajże po 40 zetków na coś tam nie wiem dokładnie jeśli znajdzie się ktoś kto to zbierze to było by fajnie najlepiej przelewem  |
| | |
| anetta | 19.08.2011 13:52:36 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #752717 Od: 2011-3-22
| Witam moim promotorem jest Dr Tkaczyk a recenzentem Dr Ćwiąkalski więc myślę że i obronę wrześniową będziemy mieli jednego dnia nie będzie nas wiele więc można by to było połączyć tą zbiórkę.... |
| | |
| coroner | 22.08.2011 08:45:04 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #754039 Od: 2011-3-24
Ilość edycji wpisu: 2 | termin obrony to 30 wrzesień z tego co wiem, a i pieniądze były u nas zbierane od wszystkich nie zależnie czy obrona w lipcu czy w wrześniu, tylko jak się forum nie czyta to sie nie wie.
http://atena.iq24.pl/default.asp?grupa=153095&temat=104876&nr_str=2 |
| | |
| coroner | 23.08.2011 09:26:21 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 28 #754594 Od: 2011-3-24
Ilość edycji wpisu: 1 | Dzięki :-) ps. każda Twoja wypowiedź jest negatywną formą przekazu jeśli chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami ok super, jeśli chcesz się żalić bądź wyładować swoją frustracje idź na terapie do psychologa ;-)
|
| | |
| Electra | 28.06.2026 20:56:20 |

 |
|