gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM DR. ĆWIĄKALSKI!!!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

SEMINARIUM DR. ĆWIĄKALSKI!!!

OBRONA
  
wiewiorka
11.07.2011 23:28:55
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #732733
Od: 2011-3-14
PROSZĘ O OKREŚLENIE SIĘ KTO BĘDZIE SIĘ BRONIŁ W LIPCU, A KTO WE WRZEŚNIU...BARDZO PROSZĘ O PODANIE NAZWISKA I PODANIE MIESIĄCA(lipiec/wrzesień)W KTÓRYM BĘDZIE SIĘ BRONIŁ. POZDRAWIAM EDYTA
  
Electra28.06.2026 20:56:20
poziom 5

oczka
  
coroner
12.07.2011 10:03:17
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #732822
Od: 2011-3-24
poczekajmy z tym do środy, Wówczas będą wyniki z gospodarczego i w tedy będzie wszystko jasnepomysł
  
stanislav
12.07.2011 11:24:57
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #732855
Od: 2011-4-14
racja.
  
coroner
13.07.2011 10:20:59
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #733440
Od: 2011-3-24
Potoczny - Lipiec
Kwolek - Lipiec
  
stanislav
14.07.2011 13:17:48
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #733975
Od: 2011-4-14
Klocek- Lipiec
  
coroner
20.07.2011 12:51:07
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #736750
Od: 2011-3-24
7 osób do obrony 23 lipca
  
coroner
23.07.2011 19:50:25
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #738423
Od: 2011-3-24
ja na waszym miejscu nie szedł bym na obronę. Totalna masakra na 6 osób zdała 1 osoba.zmieszany
  
siago29
24.07.2011 09:12:09
Grupa: Użytkownik

Posty: 13 #738586
Od: 2011-4-1
Na obronie z 6 osób zdala jedna???????
  
Basieka
24.07.2011 12:25:45
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #738682
Od: 2011-3-24
że co na 6 osób zdała tylko jedna osoba to jest chyba nie możliwe ??
  
coroner
24.07.2011 14:43:58
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #738750
Od: 2011-3-24
żarcik taki!!!
  
pih
16.08.2011 14:08:03
Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #751077
Od: 2011-8-16
witam, tylko ja bede prawdopodobnie bronił się we wrześniu czy jest jeszcze ktoś???? orientuje sie moze ktos jesli sie nie zaliczy przedmiotu do wrzesnia to mozna sie bronic czy raczej nie??
  
Electra28.06.2026 20:56:20
poziom 5

oczka
  
wiewiorka
16.08.2011 16:17:55
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #751163
Od: 2011-3-14
Podstawą dopuszczenia do obrony jest zdanie wszystkich egzaminów i zaliczeń, jak i uzyskanie wszystkich wpisów(z egzaminów, zaliczeń)w indeksie i karcie egzaminacyjnej!Pozdrawiam i trzymam kciukiwesoły
  
pih
17.08.2011 13:29:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #751590
Od: 2011-8-16
aha czyli troche lipa no ale damy rade niech ktoś sie odezwie kto bedzie sie bronił we wrześniu bo składali sie bodajże po 40 zetków na coś tam nie wiem dokładnie jeśli znajdzie się ktoś kto to zbierze to było by fajnie najlepiej przelewem wesoły
  
anetta
19.08.2011 13:52:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #752717
Od: 2011-3-22
Witam moim promotorem jest Dr Tkaczyk a recenzentem Dr Ćwiąkalski więc myślę że i obronę wrześniową będziemy mieli jednego dnia nie będzie nas wiele więc można by to było połączyć tą zbiórkę....
  
coroner
22.08.2011 08:45:04
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #754039
Od: 2011-3-24


Ilość edycji wpisu: 2
termin obrony to 30 wrzesień z tego co wiem, a i pieniądze były u nas zbierane od wszystkich nie zależnie czy obrona w lipcu czy w wrześniu, tylko jak się forum nie czyta to sie nie wie.

http://atena.iq24.pl/default.asp?grupa=153095&temat=104876&nr_str=2
  
coroner
23.08.2011 09:26:21
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #754594
Od: 2011-3-24


Ilość edycji wpisu: 1

Dzięki :-)
ps. każda Twoja wypowiedź jest negatywną formą przekazu jeśli chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami ok super, jeśli chcesz się żalić bądź wyładować swoją frustracje idź na terapie do psychologa ;-)

  
Electra28.06.2026 20:56:20
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM DR. ĆWIĄKALSKI!!!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej