gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
PYTANIA ??
»
KTO BĘDZIE JUTRO NA UCZELNI??
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Kto będzie jutro na uczelni??
Potrzebuje złożyć indeks do pań do dziekanatu na egzamin komisyjny koleżance, bo nie ma jak....
wiewiorka
28.03.2011 21:49:11
Grupa:
Użytkownik
Posty:
18
#
673841
Od: 2011-3-14
Koleżanka nie ma jak dojechać żeby złożyć indeks do dziekanatu na egzamin komisyjny tj: MAGDALENA FEDERKIEWICZ NR. INDEKSU 33479 JEST W PIERWSZEJ SZUFLADZIE.bARDZO PROSZĘ, Z GÓRY DZIĘKUJĘ
Electra
26.06.2026 22:11:23
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
PYTANIA ??
»
KTO BĘDZIE JUTRO NA UCZELNI??
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny
Cegielniana // Hoffmanowej