gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PYTANIA ?? » KTO BĘDZIE JUTRO NA UCZELNI??

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Kto będzie jutro na uczelni??

Potrzebuje złożyć indeks do pań do dziekanatu na egzamin komisyjny koleżance, bo nie ma jak....
  
wiewiorka
28.03.2011 21:49:11
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #673841
Od: 2011-3-14
Koleżanka nie ma jak dojechać żeby złożyć indeks do dziekanatu na egzamin komisyjny tj: MAGDALENA FEDERKIEWICZ NR. INDEKSU 33479 JEST W PIERWSZEJ SZUFLADZIE.bARDZO PROSZĘ, Z GÓRY DZIĘKUJĘ
  
Electra26.06.2026 22:11:23
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PYTANIA ?? » KTO BĘDZIE JUTRO NA UCZELNI??

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej