gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM U DR GAJDY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Seminarium u dr Gajdy

  
minijack
01.03.2011 22:01:04
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 29 #658549
Od: 2011-2-28
seminarium ODBĘDZIE SIĘ 13.03.11 r o godz. 8 minn.00 na Hoffmanowej przed wykładami
  
Electra26.06.2026 22:11:21
poziom 5

oczka
  
Puma.
02.03.2011 07:17:18
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #658644
Od: 2011-3-1
    minijack pisze:

    seminarium ODBĘDZIE SIĘ 13.03.11 r o godz. 8 minn.00 na Hoffmanowej przed wykładami



Co należy zabrać ze sobą na to seminarium???? oby nie drugi rozdział...zmieszany
  
Basieka
10.05.2011 22:32:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #696672
Od: 2011-3-24
Hej nie wiecie do kiedy trzeba oddać prace licencjacką ?
  
joanna_rzeszow
10.05.2011 23:01:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #696703
Od: 2011-5-10
hm.. chyba chodzi o 14.. bo 13 to piątek =]
  
Basieka
11.05.2011 10:44:13
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #696857
Od: 2011-3-24
do tej soboty ?
  
Rodzynka
17.05.2011 23:02:22
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #699985
Od: 2011-5-9
O której jest następne seminarium u dr , wiem że 29 maja wesoły ???
  
Puma.
18.05.2011 09:25:20
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #700090
Od: 2011-3-1
    Rodzynka pisze:

    O której jest następne seminarium u dr , wiem że 29 maja wesoły ???


o 8.00 jeśli dobrze pamiętamm.
  
zola89
13.06.2011 20:34:05
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #714886
Od: 2011-4-8
co było wczoraj na seminarium?
wiadomo kiedy jest następne?
  
Puma.
14.06.2011 11:28:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #715272
Od: 2011-3-1
    zola89 pisze:

    co było wczoraj na seminarium?
    wiadomo kiedy jest następne?



SEMINARIUM BYŁO ŁĄCZONE Z MAGISTERSKIMI. ODDAL POPRAWIONE PRACE I NIE USTALONO NASTEPNEGO SEMINARIUM, COŚ MÓWIŁ ŻEBY GOTOWE PRACE PRZYNOSIĆ NA DYŻURY. OPRAWIONE, W 3 EGZEMPLARZACH, ZE STRESZCZENIEM ITD.
  
Basieka
25.06.2011 08:54:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #722023
Od: 2011-3-24
hej mam pytanie czy ktoś może już był ze swoim streszczeniem u Pana dr Gajdy ? i kiedy jest obrona bo na wirtualnej pisze, że jeżeli ktoś zdąży to 9 lipca czy jest moze taka osoba ??
dzięki za odpowiedź pozdrawiam.
  
Puma.
27.06.2011 10:30:59
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #723062
Od: 2011-3-1
    Basieka pisze:

    hej mam pytanie czy ktoś może już był ze swoim streszczeniem u Pana dr Gajdy ? i kiedy jest obrona bo na wirtualnej pisze, że jeżeli ktoś zdąży to 9 lipca czy jest moze taka osoba ??
    dzięki za odpowiedź pozdrawiam.


9 lipca to pewnie dotyczy magisterskich. My 23 lipca o ile egzekucyjne bedzie poprawione ( i nie na ndst ! )
  
Electra26.06.2026 22:11:21
poziom 5

oczka
  
Basieka
29.06.2011 20:43:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #724521
Od: 2011-3-24
Hej mam pytanie czy ktoś był już u dr Gajdy ze swoim streszczeniem? jeżeli tak to bardzo bym prosiła o krótką relację czy dr podpisuje takie streszczenie bez problemu czy może ma jakieś zastrzeżenia ?
dzięki za odpowiedź.
  
miko
04.07.2011 09:34:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #727516
Od: 2011-7-3
hej. mam pytanie czy są osoby które nie bronią się w lipcu??
  
sylwia2810
07.07.2011 09:39:04
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #729810
Od: 2011-7-6
    miko pisze:

    hej. mam pytanie czy są osoby które nie bronią się w lipcu??


Tak, są takie osoby ...
  
Iga85
14.07.2011 21:51:29
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #734192
Od: 2011-4-3
hejka powiedzcie w jaki sposób zbierzemy pieniadze na obrone
  
miko
14.07.2011 22:36:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #734228
Od: 2011-7-3
o ile mi wiadomo to składaliśmy się już... i dawaliśmy do Pani Joli..
  
miko
16.07.2011 18:23:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #734989
Od: 2011-7-3
będzie przed obroną jakieś seminarium?
  
Iga85
17.07.2011 17:00:16
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #735414
Od: 2011-4-3
a dr podawał jakies zagadnienia na obronę?
  
Iga85
17.07.2011 17:36:17
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #735418
Od: 2011-4-3
ludzie dlaczego niepisze na tej stronie że miało być dzisiaj seminarium???
Od tego ta strona jest by Ktos kto wie że ma być seminarium napisał.
  
Basieka
17.07.2011 17:36:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #735419
Od: 2011-3-24
hej dlaczego nikt nie napisał na forum że wczoraj odbyło sie seminarium ?
  
Electra26.06.2026 22:11:21
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM U DR GAJDY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej