| | |
| minijack | 01.03.2011 22:01:04 |

Grupa: Moderator
Posty: 29 #658549 Od: 2011-2-28
| seminarium ODBĘDZIE SIĘ 13.03.11 r o godz. 8 minn.00 na Hoffmanowej przed wykładami
|
| | |
| Electra | 26.06.2026 22:11:21 |

 |
|
| | |
| Puma. | 02.03.2011 07:17:18 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #658644 Od: 2011-3-1
|
Co należy zabrać ze sobą na to seminarium???? oby nie drugi rozdział... |
| | |
| Basieka | 10.05.2011 22:32:07 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #696672 Od: 2011-3-24
| Hej nie wiecie do kiedy trzeba oddać prace licencjacką ? |
| | |
| joanna_rzeszow | 10.05.2011 23:01:24 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #696703 Od: 2011-5-10
| hm.. chyba chodzi o 14.. bo 13 to piątek =] |
| | |
| Basieka | 11.05.2011 10:44:13 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #696857 Od: 2011-3-24
| do tej soboty ? |
| | |
| Rodzynka | 17.05.2011 23:02:22 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #699985 Od: 2011-5-9
| O której jest następne seminarium u dr , wiem że 29 maja ??? |
| | |
| Puma. | 18.05.2011 09:25:20 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #700090 Od: 2011-3-1
| Rodzynka pisze: O której jest następne seminarium u dr , wiem że 29 maja ???
o 8.00 jeśli dobrze pamiętamm. |
| | |
| zola89 | 13.06.2011 20:34:05 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #714886 Od: 2011-4-8
| co było wczoraj na seminarium? wiadomo kiedy jest następne? |
| | |
| Puma. | 14.06.2011 11:28:07 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #715272 Od: 2011-3-1
|
SEMINARIUM BYŁO ŁĄCZONE Z MAGISTERSKIMI. ODDAL POPRAWIONE PRACE I NIE USTALONO NASTEPNEGO SEMINARIUM, COŚ MÓWIŁ ŻEBY GOTOWE PRACE PRZYNOSIĆ NA DYŻURY. OPRAWIONE, W 3 EGZEMPLARZACH, ZE STRESZCZENIEM ITD. |
| | |
| Basieka | 25.06.2011 08:54:00 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #722023 Od: 2011-3-24
| hej mam pytanie czy ktoś może już był ze swoim streszczeniem u Pana dr Gajdy ? i kiedy jest obrona bo na wirtualnej pisze, że jeżeli ktoś zdąży to 9 lipca czy jest moze taka osoba ?? dzięki za odpowiedź pozdrawiam. |
| | |
| Puma. | 27.06.2011 10:30:59 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #723062 Od: 2011-3-1
| Basieka pisze:
hej mam pytanie czy ktoś może już był ze swoim streszczeniem u Pana dr Gajdy ? i kiedy jest obrona bo na wirtualnej pisze, że jeżeli ktoś zdąży to 9 lipca czy jest moze taka osoba ?? dzięki za odpowiedź pozdrawiam.
9 lipca to pewnie dotyczy magisterskich. My 23 lipca o ile egzekucyjne bedzie poprawione ( i nie na ndst ! ) |
| | |
| Electra | 26.06.2026 22:11:21 |

 |
|
| | |
| Basieka | 29.06.2011 20:43:14 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #724521 Od: 2011-3-24
| Hej mam pytanie czy ktoś był już u dr Gajdy ze swoim streszczeniem? jeżeli tak to bardzo bym prosiła o krótką relację czy dr podpisuje takie streszczenie bez problemu czy może ma jakieś zastrzeżenia ? dzięki za odpowiedź. |
| | |
| miko | 04.07.2011 09:34:30 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #727516 Od: 2011-7-3
| hej. mam pytanie czy są osoby które nie bronią się w lipcu?? |
| | |
| sylwia2810 | 07.07.2011 09:39:04 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #729810 Od: 2011-7-6
|
Tak, są takie osoby ...
|
| | |
| Iga85 | 14.07.2011 21:51:29 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #734192 Od: 2011-4-3
| hejka powiedzcie w jaki sposób zbierzemy pieniadze na obrone |
| | |
| miko | 14.07.2011 22:36:24 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #734228 Od: 2011-7-3
| o ile mi wiadomo to składaliśmy się już... i dawaliśmy do Pani Joli.. |
| | |
| miko | 16.07.2011 18:23:02 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #734989 Od: 2011-7-3
| będzie przed obroną jakieś seminarium? |
| | |
| Iga85 | 17.07.2011 17:00:16 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #735414 Od: 2011-4-3
| a dr podawał jakies zagadnienia na obronę? |
| | |
| Iga85 | 17.07.2011 17:36:17 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #735418 Od: 2011-4-3
| ludzie dlaczego niepisze na tej stronie że miało być dzisiaj seminarium??? Od tego ta strona jest by Ktos kto wie że ma być seminarium napisał. |
| | |
| Basieka | 17.07.2011 17:36:44 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #735419 Od: 2011-3-24
| hej dlaczego nikt nie napisał na forum że wczoraj odbyło sie seminarium ? |
| | |
| Electra | 26.06.2026 22:11:21 |

 |
|