| | |
| kinga_404 | 19.05.2011 18:20:56 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 34 #700821 Od: 2011-3-4
| Ktoś coś wie kiedy egzamin i w jakiej formie ??? |
| | |
| Electra | 23.06.2026 20:53:11 |

 |
|
| | |
| Dziok_Micha | 19.05.2011 18:58:36 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #700842 Od: 2011-2-28
| Pani dr mówiła chyba na ostatnich zajęciach, że będzie w formie testu. Nie powiedziała nic o terminie. |
| | |
| Puma. | 20.05.2011 10:08:48 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #701063 Od: 2011-3-1
| Dziok_Micha pisze:
Pani dr mówiła chyba na ostatnich zajęciach, że będzie w formie testu. Nie powiedziała nic o terminie.
Ja słyszałam że wszystkie grupy (GW01, GW02, GW03) pisza test 2 lipca na auli. Czy to prawda???
|
| | |
| Dziok_Micha | 20.05.2011 21:46:31 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #701370 Od: 2011-2-28
| Dla naszej grupy nie było żadnego ustalenia terminu. |
| | |
| pyska567 | 26.05.2011 14:04:03 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 38 #704199 Od: 2011-4-27
| chyba będzie wielokrotnego wyboru koleżanka mi mówiła ze jest ciężko u niej zdac |
| | |
| mzalo | 28.05.2011 16:45:39 |

Grupa: Administrator 
Posty: 168 #705166 Od: 2011-2-28
| Egzamin /test -najprawdopodobniej 03 07 |
| | |
| magdaaa89 | 28.05.2011 18:18:03 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #705187 Od: 2011-3-10
| mzalo a nie da się wcześniej? |
| | |
| Dziok_Micha | 28.05.2011 19:03:05 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #705197 Od: 2011-2-28
| A kiedy wcześniej ??? A swoją droga to mają być trzy dni przerwy pomiędzy egzaminami więc regulaminowo powinien być nie wcześniej niż 5 lipca. |
| | |
| mzalo | 28.05.2011 20:33:50 |

Grupa: Administrator 
Posty: 168 #705228 Od: 2011-2-28
| dr wyraziła się słowami " pierwszy wolny termin mamy 02 .07 ewentualnie 03 07 ale muszę jeszcze z tymi z Przemyśla załatwić". |
| | |
| Dziok_Micha | 28.05.2011 21:00:22 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #705238 Od: 2011-2-28
| Mariusz, z całym szacunkiem do Pani dr, ale to się jej chyba tylko tak wydaje. Postaw się w sytuacji osób które zdają "gospodarcze" w ostatnie dni. Pierwszy wolny termin 2.07 to chyba ma Pani dr. |
| | |
| alala | 04.06.2011 17:36:53 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #708927 Od: 2011-4-12
| Panie starosto a może udało by się Panu wynegocjowac termin zerowy dla chętnych przed lipcem ,np .w tygodniu po ostatnich zajęciach  |
| | |
| Electra | 23.06.2026 20:53:11 |

 |
|
| | |
| Dziok_Micha | 04.06.2011 17:41:15 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #708929 Od: 2011-2-28
| Pani dr powiedziała, że "zerówki" wogóle nie robi. |
| | |
| mzalo | 04.06.2011 19:24:39 |

Grupa: Administrator 
Posty: 168 #708992 Od: 2011-2-28
Ilość edycji wpisu: 4 | Dziok_Micha pisze:
Mariusz, z całym szacunkiem do Pani dr, ale to się jej chyba tylko tak wydaje. Postaw się w sytuacji osób które zdają "gospodarcze" w ostatnie dni. Pierwszy wolny termin 2.07 to chyba ma Pani dr.
ajuści p.dr ma termin ja też jestem w syt. że termin z gospod.mam - 01.07 coś plotka niosła, że 05. 07. ten egz. prawda li to, panie Michale?
 |
| | |
| Dziok_Micha | 04.06.2011 22:25:02 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #709072 Od: 2011-2-28
| Się okaże. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. |
| | |
| alala | 05.06.2011 09:49:17 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #709143 Od: 2011-4-12
| osobiście uważam że 2.07 ,3.07 to wystarczająco późno |
| | |
| mili | 05.06.2011 13:25:41 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #709223 Od: 2011-2-28
| dla kogoś kto ma gosp 1 07 to nie wiadomo czy wystarczająco późno osobiście uważam że powinien być co najwcześniej koło 5 lipca nawet wieczorem któregoś dnia tylko nici z tego znów dla pracujących w tygodniu masakra ja znów pracuje w weekendy i pewnie spora liczba osób też.  |
| | |
| Dziok_Micha | 05.06.2011 16:22:11 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #709283 Od: 2011-2-28
| alala pisze:
osobiście uważam że 2.07 ,3.07 to wystarczająco późno
Uzasadnij i przekonaj o tym osoby co zdają w ostatnie dni u dr Wierzbickiej !? Sam też jestem ciekawy dla czego za późno ? |
| | |
| sonia | 05.06.2011 17:23:59 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 61 #709308 Od: 2011-2-28
| 2,3 07?!!!!!! wystarczająco późno?! jesteśmy tylko ludźmi i nie sposób wszystko wykuc na raz... moim zdaniem to NIE jest wystarczająco późno... ale to tylko MOJE ZDANIE...  |
| | |
| 29783 | 06.06.2011 17:45:20 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 87 #709952 Od: 2011-3-1
| nie robi żadnej listy na egzaminie, by najmniej nic takiego nie było w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej , jeśli chodzi o ten przedmiot. |
| | |
| Dziok_Micha | 06.06.2011 18:17:29 |

Grupa: Administrator 
Posty: 267 #709964 Od: 2011-2-28
|
Jak Pani dr poczyta sobie forum (wielokrotnie tak już było) to można i tego się spodziewać. No ale dla większości to chyba nie problem ? |
| | |
| Electra | 23.06.2026 20:53:11 |

 |
|