gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » KPA DR GAJDA DURLIK » KIEDY EGZAM ?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 7>>>    strony: [1]234567

KIEDY EGZAM ?

  
kinga_404
19.05.2011 18:20:56
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 34 #700821
Od: 2011-3-4
Ktoś coś wie kiedy egzamin i w jakiej formie ???
  
Electra23.06.2026 20:53:11
poziom 5

oczka
  
Dziok_Micha
19.05.2011 18:58:36
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #700842
Od: 2011-2-28
Pani dr mówiła chyba na ostatnich zajęciach, że będzie w formie testu. Nie powiedziała nic o terminie.
  
Puma.
20.05.2011 10:08:48
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #701063
Od: 2011-3-1
    Dziok_Micha pisze:

    Pani dr mówiła chyba na ostatnich zajęciach, że będzie w formie testu. Nie powiedziała nic o terminie.


Ja słyszałam że wszystkie grupy (GW01, GW02, GW03) pisza test 2 lipca na auli. Czy to prawda???

  
Dziok_Micha
20.05.2011 21:46:31
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #701370
Od: 2011-2-28
Dla naszej grupy nie było żadnego ustalenia terminu.
  
pyska567
26.05.2011 14:04:03
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #704199
Od: 2011-4-27
chyba będzie wielokrotnego wyboru koleżanka mi mówiła ze jest ciężko u niej zdac
  
mzalo
28.05.2011 16:45:39
poziom 3

Grupa: Administrator 

Posty: 168 #705166
Od: 2011-2-28
Egzamin /test -najprawdopodobniej 03 07
  
magdaaa89
28.05.2011 18:18:03
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #705187
Od: 2011-3-10
mzalo a nie da się wcześniej?
  
Dziok_Micha
28.05.2011 19:03:05
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #705197
Od: 2011-2-28
A kiedy wcześniej ??? A swoją droga to mają być trzy dni przerwy pomiędzy egzaminami więc regulaminowo powinien być nie wcześniej niż 5 lipca.
  
mzalo
28.05.2011 20:33:50
poziom 3

Grupa: Administrator 

Posty: 168 #705228
Od: 2011-2-28
dr wyraziła się słowami
" pierwszy wolny termin mamy 02 .07
ewentualnie 03 07 ale muszę jeszcze
z tymi z Przemyśla załatwić".
  
Dziok_Micha
28.05.2011 21:00:22
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #705238
Od: 2011-2-28
Mariusz, z całym szacunkiem do Pani dr, ale to się jej chyba tylko tak wydaje. Postaw się w sytuacji osób które zdają "gospodarcze" w ostatnie dni. Pierwszy wolny termin 2.07 to chyba ma Pani dr.
  
alala
04.06.2011 17:36:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #708927
Od: 2011-4-12
Panie starosto a może udało by się Panu wynegocjowac termin zerowy dla chętnych przed lipcem ,np .w tygodniu po ostatnich zajęciach pytajnik
  
Electra23.06.2026 20:53:11
poziom 5

oczka
  
Dziok_Micha
04.06.2011 17:41:15
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #708929
Od: 2011-2-28
Pani dr powiedziała, że "zerówki" wogóle nie robi.
  
mzalo
04.06.2011 19:24:39
poziom 3

Grupa: Administrator 

Posty: 168 #708992
Od: 2011-2-28


Ilość edycji wpisu: 4
    Dziok_Micha pisze:

    Mariusz, z całym szacunkiem do Pani dr, ale to się jej chyba tylko tak wydaje. Postaw się w sytuacji osób które zdają "gospodarcze" w ostatnie dni. Pierwszy wolny termin 2.07 to chyba ma Pani dr.


ajuści p.dr ma termin
ja też jestem w syt. że termin z gospod.mam - 01.07
coś plotka niosła, że 05. 07. ten egz. prawda li to, panie Michale?
eh
  
Dziok_Micha
04.06.2011 22:25:02
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #709072
Od: 2011-2-28
Się okaże. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.
  
alala
05.06.2011 09:49:17
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #709143
Od: 2011-4-12
osobiście uważam że 2.07 ,3.07 to wystarczająco późno
  
mili
05.06.2011 13:25:41
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #709223
Od: 2011-2-28
dla kogoś kto ma gosp 1 07 to nie wiadomo czy wystarczająco późno neutralny osobiście uważam że powinien być co najwcześniej koło 5 lipca nawet wieczorem któregoś dnia tylko nici z tego znów dla pracujących w tygodniu masakra ja znów pracuje w weekendy i pewnie spora liczba osób też. zmieszany
  
Dziok_Micha
05.06.2011 16:22:11
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #709283
Od: 2011-2-28
    alala pisze:

    osobiście uważam że 2.07 ,3.07 to wystarczająco późno


Uzasadnij i przekonaj o tym osoby co zdają w ostatnie dni u dr Wierzbickiej !? Sam też jestem ciekawy dla czego za późno ?
  
sonia
05.06.2011 17:23:59
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 61 #709308
Od: 2011-2-28
2,3 07?!!!!!! wystarczająco późno?! jesteśmy tylko ludźmi i nie sposób wszystko wykuc na raz... moim zdaniem to NIE jest wystarczająco późno... ale to tylko MOJE ZDANIE... bardzo szczęśliwy bardzo szczęśliwy
  
29783
06.06.2011 17:45:20
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 87 #709952
Od: 2011-3-1
nie robi żadnej listy na egzaminie, by najmniej nic takiego nie było w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej , jeśli chodzi o ten przedmiot.
  
Dziok_Micha
06.06.2011 18:17:29
poziom 4

Grupa: Administrator 

Posty: 267 #709964
Od: 2011-2-28
    kasiaaaaaaa pisze:

    czy Pani dr robi liste obecności podczas egzaminu?


Jak Pani dr poczyta sobie forum (wielokrotnie tak już było) to można i tego się spodziewać. No ale dla większości to chyba nie problem ?
  
Electra23.06.2026 20:53:11
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 7>>>    strony: [1]234567

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » KPA DR GAJDA DURLIK » KIEDY EGZAM ?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej