gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PSYCHOLOGIA Z ETYKĄ » CZY MOZNA ZROBIC TO ZALICZENIE W SOBOTE ZEBY NIE PRZYJEZDZAC W NIEDZIELE???

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

czy mozna zrobic to zaliczenie w sobote zeby nie przyjezdzac w niedziele???

zaliczenie
  
andrzej
19.06.2011 08:56:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #718364
Od: 2011-3-1
moim zdaniem najlepiej te zajęcia było by zrobić w jeden dzień jak by tylko była taka możliwość albo w sobotę albo w niedzielę
  
Electra27.06.2026 07:52:20
poziom 5

oczka
  
Pawel1986
19.06.2011 10:38:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #718417
Od: 2011-5-3
ja zdecydowanie jestem za niedzielą. W sobotę to ludzie pracują często.
  
lila
19.06.2011 12:28:33
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #718500
Od: 2011-3-7
i jest długi weekend, na który też częśc osób chce wyjechać. więc lepiej w niedziele niech będzie to zaliczenie tak jak jest ustalone, że na ostatnich zajęciach, nie mieszajmy już
  
mili
19.06.2011 14:08:09
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #718544
Od: 2011-2-28
też tak myślę jak lila neutralny
  
kasiaczek29
20.06.2011 11:25:28
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: rzeszów

Posty: 36 #719012
Od: 2011-3-13
jak tam chcecie ale po co po poludniu skoro nie mamy zajec z mgr Motyka moze byc rano wesołypan zielony
  
bartek998
21.06.2011 15:24:16
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #719801
Od: 2011-3-8
wylecialo mi z glowy o ktorej jest ten egzamin i w ta niedziele (26.06) tak?
  
justa
22.06.2011 11:25:56
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 27 #720269
Od: 2011-3-1
czyli egzamin jest w niedziele po poludniu po zajeciach? tak?
  
zigzag
22.06.2011 13:09:05
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 49 #720338
Od: 2011-3-6
ma ktoś jakieś notatki z psychologii albo materiały do nauki ?? jeśli tak to czy mógłby się podzielić ??
  
29783
22.06.2011 15:25:41
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 87 #720460
Od: 2011-3-1
ludziska nie możemy zrobić zaliczenia w sobotę bo mamy jeszcze zajęcia z tym gościem od mózgu bardzo szczęśliwy ( jak ktoś był na zajeciach to wie o czym mówie), po za tym dr ustaliła ze zaliczenie bedzie na ostatnich zajeciach z nią.

co do materiałów sama sie dołaczam bo nie wszystko posiadam , proszę o umieszczenie notatek na wspólnej poczcie.
  
frankie
24.06.2011 17:20:15
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #721729
Od: 2011-3-6
jak jest z tym zaliczeniem czy jutro będzie czy w niedziele ?
  
Electra27.06.2026 07:52:20
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PSYCHOLOGIA Z ETYKĄ » CZY MOZNA ZROBIC TO ZALICZENIE W SOBOTE ZEBY NIE PRZYJEZDZAC W NIEDZIELE???

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej