| | |
| andrzej | 19.06.2011 08:56:36 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #718364 Od: 2011-3-1
| moim zdaniem najlepiej te zajęcia było by zrobić w jeden dzień jak by tylko była taka możliwość albo w sobotę albo w niedzielę
|
| | |
| Electra | 27.06.2026 07:52:20 |

 |
|
| | |
| Pawel1986 | 19.06.2011 10:38:40 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #718417 Od: 2011-5-3
| ja zdecydowanie jestem za niedzielą. W sobotę to ludzie pracują często. |
| | |
| lila | 19.06.2011 12:28:33 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #718500 Od: 2011-3-7
| i jest długi weekend, na który też częśc osób chce wyjechać. więc lepiej w niedziele niech będzie to zaliczenie tak jak jest ustalone, że na ostatnich zajęciach, nie mieszajmy już |
| | |
| mili | 19.06.2011 14:08:09 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #718544 Od: 2011-2-28
| też tak myślę jak lila  |
| | |
| kasiaczek29 | 20.06.2011 11:25:28 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: rzeszów
Posty: 36 #719012 Od: 2011-3-13
| jak tam chcecie ale po co po poludniu skoro nie mamy zajec z mgr Motyka moze byc rano   |
| | |
| bartek998 | 21.06.2011 15:24:16 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #719801 Od: 2011-3-8
| wylecialo mi z glowy o ktorej jest ten egzamin i w ta niedziele (26.06) tak? |
| | |
| justa | 22.06.2011 11:25:56 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 27 #720269 Od: 2011-3-1
| czyli egzamin jest w niedziele po poludniu po zajeciach? tak? |
| | |
| zigzag | 22.06.2011 13:09:05 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 49 #720338 Od: 2011-3-6
| ma ktoś jakieś notatki z psychologii albo materiały do nauki ?? jeśli tak to czy mógłby się podzielić ?? |
| | |
| 29783 | 22.06.2011 15:25:41 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 87 #720460 Od: 2011-3-1
| ludziska nie możemy zrobić zaliczenia w sobotę bo mamy jeszcze zajęcia z tym gościem od mózgu ( jak ktoś był na zajeciach to wie o czym mówie), po za tym dr ustaliła ze zaliczenie bedzie na ostatnich zajeciach z nią.
co do materiałów sama sie dołaczam bo nie wszystko posiadam , proszę o umieszczenie notatek na wspólnej poczcie. |
| | |
| frankie | 24.06.2011 17:20:15 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #721729 Od: 2011-3-6
| jak jest z tym zaliczeniem czy jutro będzie czy w niedziele ? |
| | |
| Electra | 27.06.2026 07:52:20 |

 |
|