| | |
| lina | 12.03.2011 13:09:09 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #664524 Od: 2011-3-2
| Kolejne seminarium-26.03(sobota),-godz.8.00,na Hoffmanowej.Do końca kwietnia można oddawać prace w "kawałkach",potem już trzeba całą!(polecenie Prof.). |
| | |
| Electra | 27.06.2026 07:52:18 |

 |
|
| | |
| mateo | 22.03.2011 17:54:25 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 12 #670260 Od: 2011-3-12
| Co było na ostatnim seminarium? Mógł by się ktoś podzielić |
| | |
| lina | 23.03.2011 08:04:21 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #670584 Od: 2011-3-2
| Na ostatnim semninarium Prof.sprawdzał,poprawiał i nakierowywał w pisaniu pracy osoby,które przyniosły prace,wspisywał zaliczenie lub oceny u osób,które jeszcze nie miały wpisów. |
| | |
| piink | 31.03.2011 11:33:58 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #675335 Od: 2011-3-31
| cześć mam pytanie, czy ma ktoś jakiś kontakt z prof. Tarachą jakiś meil czy numer tel. Muszę jeszcze zrobić wpis i pilnie potrzebuje kontaktu do niego . A kiedy będzi następne seminarium? |
| | |
| mariolik | 31.03.2011 17:41:53 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 9 #675552 Od: 2011-3-14
| mam wielką prożbę czy profesor podał jakies tematy prac do wyboru jeśli tak to proszę o umieszczenie ich z góry dziekuję |
| | |
| lina | 31.03.2011 20:45:24 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #675719 Od: 2011-3-2
| Prof.nie podawał żadnych tematów,sami je sobie wybieraliśmy indywidualnie a Prof.je tylko zatwierdził. |
| | |
| lina | 31.03.2011 21:02:20 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #675734 Od: 2011-3-2
| mariolik pisze: mam wielką prożbę czy profesor podał jakies tematy prac do wyboru jeśli tak to proszę o umieszczenie ich z góry dziekuję
Jeśli nie masz nadal wybranego tematu,Prof.prosił o SZYBKIE z kontaktowanie się z Nim!!! |
| | |
| lina | 31.03.2011 21:19:22 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #675761 Od: 2011-3-2
| KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. od 13.00-17.15. i 17.04(Ndz) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. od 13.00-17.15. .......lub 7,8.04 - w Przemyślu na uczelni.Ponieważ mijamy sie z Prof.co do grafiku prosze zostawiać prace w dziekanacie w pudełku podpisanym,osoby,które nie moga stawić sie w danym dniu seminarium.Prof.nie podawał konkretnej godziny co do dnia 16-17go,gdyż z osobami,które przyjdą, porozmawia z nimi na przerwie(przerwach,dotyczy to osób,które przyniosły prace do sprawdzenia lub już do odebrania.
|
| | |
| marcin | 02.04.2011 14:27:40 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #676715 Od: 2011-3-27
| Czy termin seminarium 16.04 jest pewny? Jeśli ma ktoś jakiś kontakt do prof. Tarachy to proszę o wiadomość na PW. Również potrzebuję wpisu i potrzebuję kontaktu do niego. |
| | |
| lina | 04.04.2011 10:23:46 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 39 #677800 Od: 2011-3-2
| seminarium 16go jest pewne,gdyż wtedy Prof.ma zajęcia,Prof.jak mi podał, najwcześniej jest w Rzeszowie właśnie 16,17.lub w wcześniej w Przemyślu 7,8.04.To jest info.od Prof.! |
| | |
| monikaaa89 | 09.04.2011 21:28:51 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 12 #681002 Od: 2011-4-9
| Hej Czy profesor podawał techniczne zasady pisania pracy? ilość stron, czcionka itd... Jeśli ktoś miałby w posiadaniu bardzo bym prosiła o umieszczenie. Z góry dziekuję pozdrawiam  |
| | |
| Electra | 27.06.2026 07:52:18 |

 |
|