gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM-..........................................PROF.TARACHA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Seminarium-..........................................Prof.TARACHA

KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln.
  
lina
12.03.2011 13:09:09
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #664524
Od: 2011-3-2
Kolejne seminarium-26.03(sobota),-godz.8.00,na Hoffmanowej.Do końca kwietnia można oddawać prace w "kawałkach",potem już trzeba całą!(polecenie Prof.).
  
Electra27.06.2026 07:52:18
poziom 5

oczka
  
mateo
22.03.2011 17:54:25
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #670260
Od: 2011-3-12
Co było na ostatnim seminarium? Mógł by się ktoś podzielić
  
lina
23.03.2011 08:04:21
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #670584
Od: 2011-3-2
Na ostatnim semninarium Prof.sprawdzał,poprawiał i nakierowywał w pisaniu pracy osoby,które przyniosły prace,wspisywał zaliczenie lub oceny u osób,które jeszcze nie miały wpisów.
  
piink
31.03.2011 11:33:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #675335
Od: 2011-3-31
cześć mam pytanie, czy ma ktoś jakiś kontakt z prof. Tarachą jakiś meil czy numer tel. Muszę jeszcze zrobić wpis i pilnie potrzebuje kontaktu do niego . A kiedy będzi następne seminarium?
  
mariolik
31.03.2011 17:41:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #675552
Od: 2011-3-14
mam wielką prożbę czy profesor podał jakies tematy prac do wyboru jeśli tak to proszę o umieszczenie ich z góry dziekujębardzo szczęśliwy
  
lina
31.03.2011 20:45:24
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #675719
Od: 2011-3-2
Prof.nie podawał żadnych tematów,sami je sobie wybieraliśmy indywidualnie a Prof.je tylko zatwierdził.
  
lina
31.03.2011 21:02:20
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #675734
Od: 2011-3-2
    mariolik pisze:

    mam wielką prożbę czy profesor podał jakies tematy prac do wyboru jeśli tak to proszę o umieszczenie ich z góry dziekujębardzo szczęśliwy


Jeśli nie masz nadal wybranego tematu,Prof.prosił o SZYBKIE z kontaktowanie się z Nim!!!
  
lina
31.03.2011 21:19:22
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #675761
Od: 2011-3-2
KOLEJNE SEMINARIUM-Prof.bedzie 16.04(sob) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. od 13.00-17.15.
i 17.04(Ndz) ul.Hoffm. od 9.00-13.00 potem ul.Cegieln. od 13.00-17.15. .......lub 7,8.04 - w Przemyślu na uczelni.Ponieważ mijamy sie z Prof.co do grafiku prosze zostawiać prace w dziekanacie w pudełku podpisanym,osoby,które nie moga stawić sie w danym dniu seminarium.Prof.nie podawał konkretnej godziny co do dnia 16-17go,gdyż z osobami,które przyjdą, porozmawia z nimi na przerwie(przerwach,dotyczy to osób,które przyniosły prace do sprawdzenia lub już do odebrania.
  
marcin
02.04.2011 14:27:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #676715
Od: 2011-3-27
Czy termin seminarium 16.04 jest pewny? Jeśli ma ktoś jakiś kontakt do prof. Tarachy to proszę o wiadomość na PW. Również potrzebuję wpisu i potrzebuję kontaktu do niego.
  
lina
04.04.2011 10:23:46
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #677800
Od: 2011-3-2
seminarium 16go jest pewne,gdyż wtedy Prof.ma zajęcia,Prof.jak mi podał, najwcześniej jest w Rzeszowie właśnie 16,17.lub w wcześniej w Przemyślu 7,8.04.To jest info.od Prof.!
  
monikaaa89
09.04.2011 21:28:51
Grupa: Użytkownik

Posty: 12 #681002
Od: 2011-4-9
Hej Czy profesor podawał techniczne zasady pisania pracy? ilość stron, czcionka itd... Jeśli ktoś miałby w posiadaniu bardzo bym prosiła o umieszczenie. Z góry dziekuję oczko pozdrawiamoczkooczko
  
Electra27.06.2026 07:52:18
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM-..........................................PROF.TARACHA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej