| | |
| justyna_w. | 02.03.2011 13:44:30 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #658778 Od: 2011-3-1
| Cześć. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś informacje o terminie seminarium to napiszcie o tym na forum lub wspólnej poczcie,tak aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć, bo jeszcze nie mamy wpisanego zaliczenia do indeksów, a nikt chyba nie chce mieć później problemów z uzyskaniem wpisu. |
| | |
| Electra | 23.06.2026 20:53:07 |

 |
|
| | |
| Martek | 08.03.2011 17:45:30 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #662344 Od: 2011-3-8
| Dowiedziałam się dzisiaj w dziekanacie,że mamy seminarium 20.03.2011r.o godz.12.15-sala prawdopodobnie 1.03 |
| | |
| Martek | 28.04.2011 20:44:41 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #691193 Od: 2011-3-8
| Witam!Czy wiecie coś może o następnym seminarium?Miało być ok.30.04. |
| | |
| justyna_w. | 29.04.2011 13:59:16 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #691494 Od: 2011-3-1
| Dzwoniłam do dziekanatu i nadal nic nie wiedza o seminarium.  |
| | |
| Martek | 22.05.2011 09:24:49 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #701874 Od: 2011-3-8
| Cześć, czy macie może nowe wiadomości odnośnie naszej grupy seminaryjnej? Wygląda na to,że może na następnym spotkaniu juz tylko oddamy prace.Jak Wam idzie?Napiszcie coś  |
| | |
| pbpb | 22.05.2011 13:06:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #701950 Od: 2011-3-13
| hmmmmmm.... co tu dużo pisać praca prawie gotowa tylko pytanie czy dobrze.... heheheh troche olewka z tym naszym seminarium ale co zrobić trzeba jakoś przeżyć !!!!! |
| | |
| Martek | 22.05.2011 17:06:22 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #702028 Od: 2011-3-8
| Nie mamy wyjścia. Mam nadzieję,że jakoś się uda i nasze prace przejdą- również przez Recenzenta.Jakbyście coś wiedzieli na temat spotkania-napiszcie.Pozdrowionka dla tych co jeszcze piszą i nie tylko.Trzeba twórczość kończyć i brać się za naukę...Ach, juuuu... |
| | |
| justyna_w. | 23.05.2011 15:41:00 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #702491 Od: 2011-3-1
| Cześć. Seminarium będzie 29.05, o godzinie 8.30, pokój 1.03. nie dało się ustalić innego terminu, bo 28 prof. jest w Przemyślu, a 29.05 od godz. 9.00 rozpoczyna egzamin ustny. mam nadzieje ze wszyscy będą mieli jak dojechać na seminarium, bo obecność jest obowiązkowa. Na seminarium należy przynieść CAŁĄ PRACE. Dzisiaj i tak miał pretensje ze mieliśmy oddać mu gotowe prace podobno do 18 maja , jakby się w niedziele pytał to mówcie, że do końca maja mieliśmy oddać prace, bo ja dzisiaj tak powiedziałam. To tak żeby nam się wersje zgodziły Aha, jeżeli już ktoś ma gotową pracę, to może ja złożyć w ciągu tygodnia w dziekanacie, prof. ją sobie odbierze. Najpóźniej prace można oddać w niedziele na seminarium |
| | |
| pbpb | 24.05.2011 11:56:07 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #702919 Od: 2011-3-13
| no to wkoncu cos wiadomo przynajmniej tyle ale ze do 18 maja pierwsze słysze heheh!! jak tam macie juz całą prace...??? |
| | |
| Martek | 25.05.2011 08:33:39 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #703348 Od: 2011-3-8
| Dobra robota Justynko!Dzięki za informacje.A jeśli chodzi o prace - to nadal się pisze.Byle zdążyć do niedzieli  |
| | |
| pbpb | 06.06.2011 13:43:34 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #709839 Od: 2011-3-13
| wie ktoś może czy są już w dziekanacie oddane nasze prace poprawione??????????!!!!!!!! |
| | |
| Electra | 23.06.2026 20:53:07 |

 |
|
| | |
| kika | 06.06.2011 13:55:30 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #709844 Od: 2011-3-21
| Ja pytałam w sobotę rano to jeszcze nie było  |
| | |
| pbpb | 06.06.2011 15:21:50 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #709879 Od: 2011-3-13
| dzięki......ja dziś dzwoniłam do dziekanatu ale Pani mi powiedziała ze sa jakies prace ale ona nie wie od kogo i trzeba sobie przyjechać sprawdzić, bo ona nie będzie szukać!!!! |
| | |
| Martek | 08.06.2011 19:41:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #711169 Od: 2011-3-8
| Byłam u Profesora w poniedziałek na dyżurze i mówił,że właśnie czyta nasze prace.A w dziekanacie faktycznie jest skrzynka z poprawionymi pracami -stoi na podłodze i trzeba samemu sobie szukać swojej. |
| | |
| justyna_w. | 04.07.2011 08:18:31 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #727462 Od: 2011-3-1
| Macie podpisane streszczenie pracy juz?? |
| | |
| kika | 04.07.2011 11:46:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #727663 Od: 2011-3-21
| Nie jeszcze nie :/ |
| | |
| justyna_w. | 04.07.2011 12:31:21 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #727719 Od: 2011-3-1
| a był ktoś się już pytać o to kiedy podpisze streszczenie?? wiem ze magisterskim podpisywał wszystkim jednocześnie na jego dyżurze, a u nas nic nie wiadomo  |
| | |
| justyna_w. | 10.07.2011 17:04:21 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #731852 Od: 2011-3-1
| i co z tymi streszczeniami?? wiecie cos??
|
| | |
| kika | 10.07.2011 19:03:50 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #731899 Od: 2011-3-21
| Był ktos w tamtym tygodniu u prof. ( 4.07) bo nie wiem czy bedzie jutro czy te dyzury są juz nieaktualne - a musze podpisac streszczenie :/ |
| | |
| pbpb | 10.07.2011 20:05:45 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #731934 Od: 2011-3-13
| z tego co mi wiadomo to w poniedziałki juz go nie ma ale nie jestem pewna na 100. Mi jeszcze nie podpisał pracy, ostatnio go szukałam kilka razy na uczelni i go nie znalazłam, poza tym to nikt nie wiem kiedy bedzie na uczelni dlatego tez nastawiłam sie na wrzesien tak jak raczej wiekszość  |
| | |
| Electra | 23.06.2026 20:53:07 |

 |
|