gw 01 rok III sem letni WSPiA Rzeszow BW & ASiP

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM PROF. P.OSOWY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

Seminarium Prof. P.Osowy

  
justyna_w.
02.03.2011 13:44:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #658778
Od: 2011-3-1
Cześć. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś informacje o terminie seminarium to napiszcie o tym na forum lub wspólnej poczcie,tak aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć, bo jeszcze nie mamy wpisanego zaliczenia do indeksów, a nikt chyba nie chce mieć później problemów z uzyskaniem wpisu.
  
Electra23.06.2026 20:53:07
poziom 5

oczka
  
Martek
08.03.2011 17:45:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #662344
Od: 2011-3-8
Dowiedziałam się dzisiaj w dziekanacie,że mamy seminarium 20.03.2011r.o godz.12.15-sala prawdopodobnie 1.03
  
Martek
28.04.2011 20:44:41
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #691193
Od: 2011-3-8
Witam!Czy wiecie coś może o następnym seminarium?Miało być ok.30.04.
  
justyna_w.
29.04.2011 13:59:16
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #691494
Od: 2011-3-1
Dzwoniłam do dziekanatu i nadal nic nie wiedza o seminarium.zmieszanyporuszony
  
Martek
22.05.2011 09:24:49
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #701874
Od: 2011-3-8
Cześć, czy macie może nowe wiadomości odnośnie naszej grupy seminaryjnej? Wygląda na to,że może na następnym spotkaniu juz tylko oddamy prace.Jak Wam idzie?Napiszcie coś aniołek
  
pbpb
22.05.2011 13:06:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #701950
Od: 2011-3-13
hmmmmmm.... co tu dużo pisać praca prawie gotowa tylko pytanie czy dobrze.... heheheh troche olewka z tym naszym seminarium ale co zrobić trzeba jakoś przeżyć !!!!!
  
Martek
22.05.2011 17:06:22
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #702028
Od: 2011-3-8
Nie mamy wyjścia. Mam nadzieję,że jakoś się uda i nasze prace przejdą- również przez Recenzenta.Jakbyście coś wiedzieli na temat spotkania-napiszcie.Pozdrowionka dla tych co jeszcze pisząporuszonyi nie tylko.Trzeba twórczość kończyć i brać się za naukę...Ach, juuuu...
  
justyna_w.
23.05.2011 15:41:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #702491
Od: 2011-3-1
Cześć. Seminarium będzie 29.05, o godzinie 8.30, pokój 1.03. nie dało się ustalić innego terminu, bo 28 prof. jest w Przemyślu, a 29.05 od godz. 9.00 rozpoczyna egzamin ustny. mam nadzieje ze wszyscy będą mieli jak dojechać na seminarium, bo obecność jest obowiązkowa. Na seminarium należy przynieść CAŁĄ PRACE. Dzisiaj i tak miał pretensje ze mieliśmy oddać mu gotowe prace podobno do 18 maja zdziwiony, jakby się w niedziele pytał to mówcie, że do końca maja mieliśmy oddać prace, bo ja dzisiaj tak powiedziałam. To tak żeby nam się wersje zgodziły pan zielony Aha, jeżeli już ktoś ma gotową pracę, to może ja złożyć w ciągu tygodnia w dziekanacie, prof. ją sobie odbierze. Najpóźniej prace można oddać w niedziele na seminariumwykrzyknik
  
pbpb
24.05.2011 11:56:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #702919
Od: 2011-3-13
no to wkoncu cos wiadomo przynajmniej tyle ale ze do 18 maja pierwsze słysze heheh!! jak tam macie juz całą prace...???
  
Martek
25.05.2011 08:33:39
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #703348
Od: 2011-3-8
Dobra robota Justynko!Dzięki za informacje.A jeśli chodzi o prace - to nadal się pisze.Byle zdążyć do niedzieli zmieszany
  
pbpb
06.06.2011 13:43:34
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #709839
Od: 2011-3-13
wie ktoś może czy są już w dziekanacie oddane nasze prace poprawione??????????!!!!!!!!pytajnik
  
Electra23.06.2026 20:53:07
poziom 5

oczka
  
kika
06.06.2011 13:55:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #709844
Od: 2011-3-21
Ja pytałam w sobotę rano to jeszcze nie było zmieszany
  
pbpb
06.06.2011 15:21:50
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #709879
Od: 2011-3-13
dzięki......ja dziś dzwoniłam do dziekanatu ale Pani mi powiedziała ze sa jakies prace ale ona nie wie od kogo i trzeba sobie przyjechać sprawdzić, bo ona nie będzie szukać!!!!zmieszany
  
Martek
08.06.2011 19:41:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #711169
Od: 2011-3-8
Byłam u Profesora w poniedziałek na dyżurze i mówił,że właśnie czyta nasze prace.A w dziekanacie faktycznie jest skrzynka z poprawionymi pracami -stoi na podłodze i trzeba samemu sobie szukać swojej.
  
justyna_w.
04.07.2011 08:18:31
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #727462
Od: 2011-3-1
Macie podpisane streszczenie pracy juz??
  
kika
04.07.2011 11:46:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #727663
Od: 2011-3-21
Nie jeszcze nie :/
  
justyna_w.
04.07.2011 12:31:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #727719
Od: 2011-3-1
a był ktoś się już pytać o to kiedy podpisze streszczenie?? wiem ze magisterskim podpisywał wszystkim jednocześnie na jego dyżurze, a u nas nic nie wiadomo zdziwiony
  
justyna_w.
10.07.2011 17:04:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #731852
Od: 2011-3-1
i co z tymi streszczeniami?? wiecie cos??
  
kika
10.07.2011 19:03:50
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #731899
Od: 2011-3-21
Był ktos w tamtym tygodniu u prof. ( 4.07) bo nie wiem czy bedzie jutro czy te dyzury są juz nieaktualne - a musze podpisac streszczenie :/
  
pbpb
10.07.2011 20:05:45
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #731934
Od: 2011-3-13
z tego co mi wiadomo to w poniedziałki juz go nie ma ale nie jestem pewna na 100. Mi jeszcze nie podpisał pracy, ostatnio go szukałam kilka razy na uczelni i go nie znalazłam, poza tym to nikt nie wiem kiedy bedzie na uczelni dlatego tez nastawiłam sie na wrzesien tak jak raczej wiekszość zmieszany
  
Electra23.06.2026 20:53:07
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEMINARIA » SEMINARIUM PROF. P.OSOWY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Cegielniana // Hoffmanowej